1604 western puxx 17 5 kg hoveler
Výprodej
Western Puxx 17,5 kg (Höveler)
500 Kč

Western PUXX je chutným doplňkem pro koně všech věkových kategorií a pracovních výkonů. Western PUXX lze použít s obvyklou krmnou dávkou nebo jako žlabové krmivo. Obzvláště je vhodný pro cestování na závody nebo dlouhé vyjížďky. Struktura Western PUXX má dlouhá vlákna a proto je lze použít jako každodenní krmení pro prodloužení doby krmení a delší žvýkání. Tímto způsobe Western Puxx skvěle podporuje optimální trávení u koně.

Skladem  (1 ks)
Detail
Kód: 109
1481 western basic 20 kg hoveler
Tip
Western Basic, 20 kg (Höveler)
650 Kč

Kompletní základní krmivo šité na míru specifickým a fyziologickým potřebám západních plemen koní.

Na dotaz 
Detail
Kód: 73
1454 western sport 20 kg hoveler
Western Sport, 20 kg (Höveler)
660 Kč

Western Sport je vysoce energetická směs s nízkým obsahem obilovin. Tato směs kompletně pokrývá požadavky vitálních látek u západních koní ve střední až intenzivní zátěži. Zkušenosti ukázaly, že energetické potřeby západních koní jsou poněkud nižší než u mnoha jiných koní. Nicméně potřeba aminokyselin, vitamínů a stopových prvků je identická s jinými plemeny.

Na dotaz 
Detail
Kód: 76
1920x550 Headbilder western Alfalfa
Western Alfalfa, 25 kg (Höveler)
708 Kč

Western Alfalfa jako „královna pícnin“ poskytuje esenciální aminokyseliny jakož i minerály a vitamíny ve své přirozené formě. Díky svému  přirozenému obsahu esenciálních aminokyselin podporuje skvěle budování svalů. Díky vysoké struktuře je podporováno žvýkání a tím i tvorba slin a celkové trávení. Western Alfalfa se skládá z celých rostlin sušených na slunci. Je také vhodná při redukci škrobů - neobsahuje žádné přísady, obiloviny ani melasu. • PŘÍRODNÍ • BUDOVÁNÍ SVALŮ • STRUKTURÁLNÍ • BOHATÉ NA VITAMIN C • TRÁVENÍ

Na dotaz 
Detail
Kód: 533
4 položek celkem